juko
    Sprzątamy świat dla Ciebie !


    Żeby nas śmieci nie zasypały
    dbajmy o otocznie  i segregujmy odpady
    juko
    Twoje odpady naszym problemem !


    Kompleksowa Gospodarka Odpadami
    juko
    Chrońmy nasze wspólne środowisko


    Jesteśmy zawsze blisko
    dbając o Ciebie i środowisko

    PIOTRKÓW - sektor I

    Harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2014 roku:

    Zabudowa jednorodzinna:

    Rejon: JEZIORNA I, JEZIORNA II

    Odpady komunalne i BIO

    15.01.2014, 29.01.2014, 12.02.2014, 26.02.2014, 12.03.2014, 26.03.2014
    09.04.2014, 23.04.2014, 07.05.2014, 21.05.2014, 4.06.2014, 18.06.2014
    2.07.2014, 16.07.2014, 30.07.2014, 13.08.2014, 27.08.2014, 10.09.2014, 24.09.2014
    08.10.2014, 22.10.2014, 5.11.2014, 19.11.2014, 3.12.2014, 17.12.2014, 31.12.2014


    Odpady segregowane
    29.01.2014, 26.02.2014, 26.03.2014, 23.04.2014, 21.05.2014, 18.06.2014
    16.07.2014, 13.08.2014, 10.09.2014, 08.10.2014, 5.11.2014, 3.12.2014, 31.12.2014


    Rejon: SULEJOWSKA

    Odpady komunalne i BIO
    8-01-201, 22-01-201, 5-02-201, 19-02-201, 5-03-201, 19-03-2014
    2-04-201, 16-04-201, 30-04-2014, 14-05-2014, 28-05-2014, 11.06.2014, 25.06.2014
    9.07.2014, 23.07.2014, 6.08.2014, 20.08.2014, 03.09.2014, 17.09.2014
    01.10.2014, 15.10.2014, 29.10.2014, 12.11.2014, 26.11.2014, 10.12.2014, 24.12.2014

    Odpady segregowane
    08.01.2014, 05.02.2014, 05.03.2014, 02.04.2014, 30.04.2014, 28.05.2014, 25.06.2014
    23.07.2014, 20.08.2014, 17.09.2014, 15.10.2014,12.11.2014, 10.12.2014


    Rejon: ŚWIERCZOWSKA

    Odpady komunalne i BIO
    7-01-201, 21-01-201, 4-02-201, 18-02-201, 4-03-201, 18-03-2014
    1-04-201, 15-04-201, 29-04-201, 13-05-201, 27-05-201, 10.06.201, 24.06.2014
    8.07.201, 22.07.201, 5.08.201, 19.08.201, 02.09.201, 16.09.201, 30.09.2014
    14.10.201, 28.10.201, 11.11.201, 25.11.201, 09.12.201, 23.12.2014

    Odpady segregowane
    21-01-2014, 18-02-2014, 18-03-2014, 15-04-2014, 13-05-2014, 10-06-2014
    8-07-2014, 5-08-2014, 2-09-2014, 30-09-2014, 28-10-2014, 25-11-2014, 23-12-2014


    Rejon: MICKIEWICZA

    Odpady komunalne i BIO
    8-01-201, 22-01-201, 5-02-201, 19-02-201, 5-03-201, 19-03-2014
    2-04-201, 16-04-201, 30-04-201, 14-05-201, 28-05-201, 11.06.201, 25.06.2014
    9.07.201, 23.07.201, 6.08.201, 20.08.201, 03.09.201, 17.09.2014
    01.10.201, 15.10.201, 29.10.201, 12.11.201, 26.11.201, 10.12.201, 24.12.2014

    Odpady segregowane
    22-01-2014, 19-02-2014, 19-03-2014, 16-04-2014, 14-05-2014, 11-06-2014
    9-07-2014, 6-08-2014, 3-09-2014, 1-10-2014, 29-10-2014, 26-11-2014, 24-12-2014


    Rejon: RZEMIEŚLNICZA

    Odpady komunalne i BIO
    8-01-201, 22-01-201, 5-02-201, 19-02-201, 5-03-201, 19-03-2014
    2-04-201, 16-04-201, 30-04-201, 14-05-201, 28-05-201, 11.06.201, 25.06.2014
    9.07.201, 23.07.201, 6.08.201, 20.08.201, 03.09.201, 17.09.2014
    01.10.201, 15.10.201, 29.10.201, 12.11.201, 26.11.201, 10.12.201, 24.12.2014

    Odpady segregowane
    08.01.2014, 05.02.2014, 05.03.2014, 02.04.2014, 30.04.2014, 28.05.2014, 25.06.2014
    23.07.2014, 20.08.2014, 17.09.2014, 15.10.2014, 12.11.2014, 10.12.2014


    Rejon: KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE

    Odpady komunalne i BIO
    14.01.2014, 28.01.201,4 11.02.2014, 25.02.2014, 11.03.2014, 25.03.2014
    08.04.2014, 22.04.2014, 06.05.2014, 20.05.2014, 03.06.2014, 17.06.2014
    1.07.2014, 15.07.2014, 29.07.2014, 12.08.2014, 26.08.2014, 09.09.2014, 23.09.2014
    07.10.2014, 21.10.2014, 04.11.2014, 18.11.2014, 02.12.2014, 16.12.2014, 30.12.2014

    Odpady segregowane
    14-01-2014, 11-02-2014, 11-03-2014, 8-04-2014, 6-05-2014, 3-06-2014
    1-07-2014, 29-07-2014, 26-08-2014, 23-09-2014, 21-10-2014, 18-11-2014, 16-12-2014


    Rejon: PIASTOWSKA

    Odpady komunalne i BIO
    9-01-2014, 23-01-2014, 6-02-2014, 20-02-2014, 6-03-2014, 20-03-2014
    3-04-2014, 17-04-2014, 1-05-2014, 15-05-2014, 29-05-2014, 12.06.2014, 26.06.2014
    10.07.2014, 24.07.2014, 7.08.2014, 21.08.2014, 04.09.2014, 18.09.2014
    02.10.2014, 16.10.2014, 30.10.2014, 13.11.2014, 27.11.2014, 11.12.2014, 25.12.2014

    Odpady segregowane
    09.01.2014, 06.02.2014, 06.03.2014, 03.04.2014, 01.05.2014, 29.05.2014,26.06.2014
    24.07.2014, 21.08.2014, 18.09.2014, 16.10.2014, 13.11.2014, 11.12.2014


    Rejon: STARE MIASTO

    Odpady komunalne i BIO
    14.01.2014, 28.01.201,4 11.02.2014, 25.02.2014, 11.03.2014, 25.03.2014
    08.04.2014, 22.04.2014, 06.05.2014, 20.05.2014, 03.06.2014, 17.06.2014
    1.07.2014, 15.07.2014, 29.07.2014, 12.08.2014, 26.08.2014, 09.09.2014, 23.09.2014
    07.10.2014, 21.10.2014, 04.11.2014, 18.11.2014, 02.12.2014, 16.12.2014, 30.12.2014

    Odpady segregowane
    28.01.2014, 25.02.2014, 25.03.2014, 22.04.2014, 20.05.2014, 17.06.2014
    15.07.2014, 12.08.2014, 09.09.2014, 07.10.2014, 04.11.2014, 02.12.2014, 30.12.2014


    Rejon: WYZWOLENIA

    Odpady komunalne i BIO
    9-01-2014, 23-01-2014, 6-02-2014, 20-02-2014, 6-03-2014, 20-03-2014
    3-04-2014, 17-04-2014, 1-05-2014, 15-05-2014, 29-05-2014, 12.06.2014, 26.06.2014
    10.07.2014, 24.07.2014, 7.08.2014, 21.08.2014, 04.09.2014, 18.09.2014
    02.10.2014, 16.10.2014, 30.10.2014, 13.11.2014, 27.11.2014, 11.12.2014, 25.12.2014

    Odpady segregowane
    23-01-2014, 20-02-2014, 20-03-2014, 17-04-2014, 15-05-2014, 12-06-2014
    10-07-2014, 7-08-2014, 4-09-2014, 2-10-2014, 30-10-2014, 27-11-2014, 25-12-2014



    PODZIAŁ SEKTORA NA REJONY:

    JEZIORNA I

    Bursztynowa, Cytrynowa, Daleka, Daliowa, Dobra, Grzybowa, Hoża, Iglasta, Jagodowa, Jałowcowa, Jaśminowa, Jeziorna (Rusałki do Wierzeje), Kleszcz, Korzenna, Krańcowa, Krokusów, Łowiecka, Macierzanki, Miodowa, Narcyzów, Palmowa, Paproci, Piwna, Pomarańczowa, Poranna, Porzeczkowa, Poziomkowa, Pszczela, Roślinna, Rumiankowa, Świeża, Wierzeje, Wrzosowa, Zawilców, Żeglarska, Żywiczna

    JEZIORNA II
    Baśniowa, Biwakowa, Błękitna, Borsucza, Bosmańska, Chabrowa, Czarnoleska, Gołębia, Jachtowa, Jeziorna (Rusałki do Wierzejskiej), Kajakowa, Kapitańska, Koralowa, Leśna, Leśników, Liliowa, Marynarska, Myśliwska, Niedźwiedzia, Podleśna, Poleśna, Rakowska, Regatowa, Rejsowa, Rusałki, Sarnia, Sasanek, Stokrotek, Strzelnicza, Świtezianki, Tymiankowa, Wędkarska, Wierzejska, Wolborska, Wschodnia, Zawiła, Zimna, Żeglarska, Żołędziowa

    SULEJOWSKA
    Bawełniana, Bazaltowa, Bednarska, Bukowa, Ceramiczna, Dolna, Dziewiarska, Fajansowa, Filtrowa, Gipsowa, Jesionowa, Kaletnicza, Mechaniczna, Miedziana, Młynki, Murarska, Niciana, Odlewnicza, Orzechowa, Przędzalniana, Robotnicza, Rzeźnicza, Stolarska, Sulejowska, Ślusarska, Tkacka, Wapienna, Włókiennicza, Wypoczynkowa

    ŚWIERCZOWSKA
    Anny, Eryka, Grabska, Krótka, Kujawska, Lisia, Łużycka, Małopolska, Mazowiecka, Nowakowskiego, Podhalańska, Podole, Przedborska, Przedmiejska, Śląska, Świerczowska, Świerczów, Wiślana, Włókiennicza, Zalesicka, Zamiejska

    MICKIEWICZA
    Biała, Boczna, Budki, Grażyny, Inżynierska, Irysowa, Kwiatowa, Lelewela, Ludowa, Mickiewicza, Modra, Partyzantów, Radosna, Rajska, Rolnicza, Siewna, Skalna, Słoneczna, Sportowa, Stylowa, Torowa, Zamknięta

    RZEMIEŚLNICZA
    Asnyka, Bracka, Cmentarna, Geodezyjna, Gryczana, Handlowa, Jerozolimska, Kacza, Kłosowa, Kręta, Krzywa, Leszczynowa, Litewska, Łąkowa, Mała, Michałowska, Moszczenicka, Piaskowa, Podbratek, Prosta, Rataja, Rodzinna, Rzemieślnicza, Scaleniowa, Skrajna, Spacerowa, Szara, Tomaszowska, Wiejska, Wilcza, Witosa, Życzliwa

    KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE
    Bajeczna, Botaniczna, Czynszowa, Długa, Gospodarcza, Jastrzębia, Kolejowa, Krakowskie Przedmieście, Krucza, Lotnicza, Łanowa, Miła, Morgowa, Moryca, Parafialna, Parkowa, Pawia, Południowa, Przemysłowa, Roosevelta, Sosnowa, Sporna, Srebrna, Stodolniana, Strusia, Studzienna, Szpakowa, Śrutowy Dołek, Tartaczna, Towarowa, Wiosenna, Wiśniowa, Zachodnia, Żeromskiego, Żwirki

    PIASTOWSKA
    Al. 3-go Maja, Batorego, Bolesława Chrobrego, Cicha, Ciepła, Czarna, Fabryczna, Gwarków, Jagiellońska, Kazimierza Wielkiego, Krakowskie Przedmieście (do Śląskiej), Kredytowa, Mieszka I, Narutowicza (do wiaduktu), Obywatelska, Os. Piastowskie, Pasaż Rudowskiego, Piastowska, Próchnika, Reymonta, Sienkiewicza (od Słowackiego do Próchnika), Słowackiego (do przejazdu kolejowego), Śródmiejska, Targowa, Wiślana (do Śląskiej), Zielona

    STARE MIASTO
    Dąbrowskiego, Farna, Garncarska, Grodzka, Grota Roweckiego, Jerozolimska, Kopernika, Łazienna - Mokra, Pereca, Pijarska, Plac Czrneckiego, Plac Niepodległości, Plac Zamkowy, POW, Rwańska, Rycerska, Rynek Trybunalski, Sieradzka, Sienkiewicza, Słowackiego (bez ul. Słowackiego), Starowarszawska, Stronczyńskiego (do Kopernika), Szewska, Toruńska, Wesoła, Wojska Polskiego (do wiaduktu), Wspólna, Zamkowa, Zamurowa

    WYZWOLENIA
    Bawełniana, Broniewskiego, Bugajska, Działkowa, Dzieci Polskich, Garbarska, Konarskiego, Korczaka, Krasickiego, Leonarda, Oddzielna, Pawlikowskiego, Plac Litewski, Różana, Skargi P., Skłodowskiej – Curie, Sulejowska, Szmidta, Ściegiennego, Witowska, Wodna, Wyzwolenia, Żurawia