juko
    Sprzątamy świat dla Ciebie !


    Żeby nas śmieci nie zasypały
    dbajmy o otocznie  i segregujmy odpady
    juko
    Twoje odpady naszym problemem !


    Kompleksowa Gospodarka Odpadami


    juko
    Chrońmy nasze wspólne środowisko


    Jesteśmy zawsze blisko
    dbając o Ciebie i środowisko

    PIOTRKÓW TRYB. - sektor III od 01.07.2015-

    HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH, SELEKTYWNYCH, BIO, GABARYTÓW, DRZEWEK ŚWIĄTECZNYCH DLA SEKTORA III ROK 2019/2020 do pobrania na dole strony.


    Podział na rejony:


    ZABUDOWA WIELORODZINNA:


    REJON I:

    Słowackiego, Bystra, Daniłowskiego, Doroszewskiego, Modrzewskieg, Kołłątaja, Konopnickiej, Kościelna, Letnia. Matejki, Kostromska, Niecała Polna Przelotowa Rejtana, Szkolna, Twardosławicka, Wojska Polskiego, Wyspiańskiego, Zamenhofa, Źródlana.


    REJON II:


    1-go Maja, Cisowa, Hutnicza, Jasna, Karolinowska, Łódzka, Makowa, Mireckiego, Wieniawskiego, Okrzei, Nowowiejska, Pawłowska, Północna, Przeskok, Rembeka, Sadowa, Szeroka, Topolowa, Wąska,  Żabia, Wysoka.




    PODZIAŁ SEKTORA NA REJONY -  ZABUDOWA JEDNORODZINNA:

    REJON I:

    CAŁA, GOŚCINNA, KAROLINOWSKA, KASZTELAŃSKA, ŁÓDZKA, NOWOWIEJSKA, SOKOLA, STEPOWA, SWOJSKA, TURYSTYCZNA, TWARDA, UPRAWNA, WĄSKA, WIATRACZNA (32,38,67 od Kasztelańskiej do trasy), WIENIAWSKIEGO, ZAGONOWA, ZGODNA, ŻÓŁTA.



    REJON II:

    AKACJOWA, ALTANOWA, CISOWA, CZEREMCHY, GRABOWA, JARZYNOWA, JASNA, JAWOROWA, KALINOWA, KOSTROMSKA (od 1 do 53a, od 2 do 60), KOSZYKOWA, LIMBOWA, MAKOWA, MIESZKOWSKIEGO, MIGDAŁOWA, MODRZEWIOWA,OLCHOWA, SADOWA, SĄSIEDZKA, SIELANKOWA, SKOŚNA, SŁOWIAŃSKA, TĘCZOWA, WARZYWNA, WIĄZOWA, WIKLINOWA, WILLOWA, WOJSKA POLSKIEGO (od Armii Krajowej do 188 i do 191a), ZAUŁEK.


    REJON III:

    BRZOZOWA,  BYSTRA, CEDROWA, CZYSTA, DĘBOWA, DIAMENTOWA, GŁĘBOKA, JARZĘBINOWA, KAMIENNA, KLONOWA, LETNIA, LIPOWA, LIŚCIASTA, PŁYTKA, PRZELOTOWA, RZECZNA, STAWOWA, URWISTA,  ŹRÓDLANA.


    REJON IV:

    1 MAJA,  ARMII KRAJOWEJ (od Łódzkiej do Słowackiego), DANIŁOWSKIEGO, HUTNICZA, KARŁOWICZA, KOCHANOWSKIEGO, KOŚCIELNA, MONIUSZKI, NIECAŁA, OKRZEI, OWOCOWA, POLNA, PÓŁNOCNA, PRZESKOK, PRZYSZŁA, SŁOWACKIEGO (od nr 29 do końca), STALOWA, STASZICA, STROMA, SZEROKA, SZKOLNA, SZYMANOWSKIEGO, TOPOLOWA, TWARDOSŁAWICKA,WOJSKA POLSKIEGO (do Armii Krajowej), WYSOKA, WYSPIAŃSKIEGO, ZAWODZIE( od Słowackiego do Wojska Polskiego), ŻABIA.



    REJON V:

    25 PUŁKU PIECHOTY, BRACI MYCKÓW, BRZEŹNICKA, BUDZANOWSKICH, CHOPINA, CZYŻEWSKIEGO, DEMCZYKA, FABIANIEGO, GĘSIA, HERBERTA,  HUBALA, J.PIWNIKA, KAŁUŻY, KOWALÓWKI, ŁOTOCKIEGO, MAJEWSKIEGO, MIŁOSZA, PAWŁOWSKA,  PCK, PORAZIŃSKIEJ, POWSTAŃCÓW WARSZ., PROMIENNA, PUSZCZYŃSKIEGO, RODZINY RAJKOWSKICH, SZARYCH SZEREGÓW, ŚWITALSKIEGO, TRYBUSA, WIATRACZNA (bez 32,38,67),WOJSKA POLSKIEGO(od 190, od 193 do końca),